Hakkımızda

Başkent Cad CamSizi olağanüstü hizmet ve titiz sonuçlar bekliyor…

Başkent Cad Cam tahribatsız ve analitik ölçüm hizmetleri sunmaktadır. Deneyimlerimiz döküm, model,plastik malzemeler, sanatsal objeler, tıbbi cihaz ve protezler alanlarını içerir.

Başkentcadcam personeli konusunda uzman ve eğitimlidir. Çeşitli ölçüm yönetimi ile çalışan kendi deneyimlerini, teknik uzmanlık ve müşteri hizmet beklentileri ile birleştiriyoruz.

Başkentcadcam müşterileri için titiz çalışma ile en iyi sonuçları vermektedir.

Hizmet Süreci:
•  Sorunu anlamak.
•  Hizmet prosedürü oluşturma.
•  Hizmeti gerçekleştirme.

Gizlilik
BAŞKENTCADCAM ‘de çalışmalar kesin bir gizlilikle korunur. Örnekler ve verileri güvenli bir yerde muhafaza edilir. Aksi talep edilmedikçe, datalar ve numuneler  iade edilir ve arşiv tutulmaz.

Güvenilir Sonuçlar
Kullandığımız tüm makine ve teçhizat  titizlikle korunur ve kalibre edilir. Ölçüm raporları, test verileri, yanı sıra ölçüm koşulları hakkında ayrıntılı bilgi içermektedir.

Yenilikçi Yaklaşımlar
Bazen bir uygulama genel yöntemler için uygun olmayabilir. Deneyimlerimiz ve başkaları ile işbirliği sayesinde, eldeki sorunu çözmek için  bir uzmanlık, araştırma yöntemleri ve geniş endüstri bilgisi gerekir.

Zamanında Hizmet
Dün modele ihtiyacınız vardı! Bugün arayın…

Başkent Cad Cam

Arama Kelimeleri : 3 boyutlu koordinat ölçme 4 eksen dik işleme merkezi ankara optik tarama balata kalıp başkentcadcam balata tarama başkentcadcam cmm ölçüm başkentcadcam kuyumculuk tasarım başkent cad cam ostim tersine mühendislik başkent cadcam prototip üretim başkent cad cam tasarım başkent cad cam üretim başkentcadcam üretim ankara forklift tarama başkentcadcam imalat başkentcadcam iş makina çizim başkent cad cam kuyumculuk tasarım başkentcadcam optik tarama başkent cad cam ostim kalite kontrol Otomotiv satılık dik işleme merkezi tasarım uygulama Tersine Mühendislik çelik konstrüksiyon tasarımı başkentcadcam üretim başkentcadcam üretim ostim başkent cad cam